מוסדות לימודים
המכללה האקדמית תל חי
המכללה האקדמית תל חי
מכינה קדם אקדמית
מיקום בארץ: תל חי
אפקה המכללה האקדמית להנדסה
אפקה המכללה האקדמית להנדסה
מכינה קדם אקדמית
מיקום בארץ: תל אביב
המכללה האקדמית הדסה
המכללה האקדמית הדסה
מכינה קדם אקדמית
מיקום בארץ: ירושלים
המכללה האקדמית להנדסה ירושלים
המכללה האקדמית להנדסה ירושלים
מכינות קדם אקדמיות
מיקום בארץ: ירושלים
המכללה למדעי הבריאות וההתנהגות
המכללה למדעי הבריאות וההתנהגות
Health and Behavioral Sciences College
מיקום בארץ: רמת גן
המכללה האקדמית תל חי
המכללה האקדמית תל חי
מכינה קדם אקדמית
מיקום בארץ: תל חי
המכללה האקדמית עמק יזרעאל
המכללה האקדמית עמק יזרעאל
האקדמיה של הצפון
מיקום בארץ: עפולה
אופק מתא"ם
אופק מתא"ם
הכנה לבחינת מתא"ם לקראת תואר שני בפסיכולוגיה
מיקום בארץ:
רשת מכללות אורט
רשת מכללות אורט
מכינה טכנולוגית
מיקום בארץ: כרמיאל, קריית ביאליק, נתניה, כפר סבא, תל אביב, רחובות, ירושלים

לימודי הכנה לבחינות

לשפר את הציון וסיכויי הקבלה

קורסי הכנה לבחינות מוצעים במגוון רחב של אפשרויות, ומאפשרים למעוניינים בלימודי תחום מבוקש לשפר את סיכוייהם להתקבל. יתרון נוסף של קורסי הכנה לבחינות הינו רענון החומר, דבר המאפשר להתחיל בלימודים רעננים ומפוקסים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי הכנה לבחינות - לכל בחינה שתצטרכו !

הכנה לבחינת הבגרות
הכנה לבחינת הפסיכומטרי
הכנה לבחינת מתא"ם
מכינה קדם אקדמית
בניית תיק עבודות באמנות
מכינה לאמנות

לימודי הכנה לבחינות - להתקבל בקלות ללימודים גבוהים

כיום רבים בוחרים בלימודי תואר ראשון, ואף תארים מתקדמים יותר. עקב הביקוש הגובר תנאי הקבלה לתחומים מסוימים מציבים רף גבוה מאוד, אשר יש להתכונן על מנת להגיע אליו. עם זאת, חשוב לציין כי תנאי קבלה גבוהים נובעים בעיקר ממספר מועמדים רב יותר ממספר מוסדות הלימוד אשר מציעים תחום ספציפי, ותנאי קבלה נמוכים אינם מעידים כי תחום לימודי ספציפי מאתגר וקשה פחות מתחומים אחרים. מטרת בחינות הקבלה השונות היא מיון המועמדים על פי ציונים קודמים, תוך ניסיון להעריך אילו מועמדים אכן יעמדו בדרישות האקדמיות הגבוהות ויסיימו את הלימודים בהצלחה.

לימודי תואר ראשון מציבים בדרך כלל תנאי קבלה של בגרות ופסיכומטרי, כאשר ברוב מוסדות הלימוד נעשה שקלול בין הציונים שהושגו בשתי הבחינות. קורסי הכנה לבחינת הבגרות ולבחינה הפסיכומטרית אורכים כמה חודשים עד שנה, בהתאם למספר הבגרויות שיש צורך להשלים, ומוצעים בכל חלק הארץ. בחינת מתא"ם מהווה תנאי קבלה הכרחי ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה, ועקב אורכה והמבנה המיוחד רבים בוחרים בלימודי קורס הכנה לבחינת מתא"ם, כאמצעי לשיפור הציון והגדלת הסיכוי לקבלה ללימודים.

אפשרות נוספת העומדת בפני מועמדים ללימודי תואר ראשון אשר אינם עומדים בתנאי הקבלה, היא השתתפות בלימודי מכינה קדם אקדמית. מוסדות לימוד רבים מציעים כיום מכינה קדם אקדמית ייעודית במגוון מסלולים, דוגמת מכינה קדם אקדמית לאדריכלות או מכינה קדם אקדמית טכנולוגית למעוניינים בלימודי הנדסה או הנדסאים. לקויי למידה יכולים להשתתף במכינה ייעודית ללקויי למידה, המקנה להם קשת רחבה של טכניקות מעשיות לשם התמודדות עם העולם האקדמי. בנוסף, ישנן מכינות ייעודיות לעולים חדשים וסטודנטים מחו"ל המגיעים לארץ, הכוללות תכני לימוד דומים לאלה של המכינות הרגילות, ובנוסף לכך גם לימודי עברית, ידיעת הארץ ועוד.

לימודי אמנות לתואר ראשון או לימודי אמנות לתעודה זוכים אף הם לביקוש רב, ועל כן מציבים תנאי קבלה גבוהים. לימודי קורס הכנה לבניית תיק עבודות מקנים למועמדים את הידע הנחוץ על מנת לבנות תיק עבודות איכותי, ומשפרים את סיכויי הקבלה. מוסדות לימוד רבים מציעים גם מכינה קדם אקדמית לאמנות, אשר מקנה ידע תיאורטי ומיומנויות מעשיות מקיפות. במהלך מכינה קדם אקדמית לאמנות המועמדים נחשפים אל תחומי אמנות מגוונים, רוכשים כלים מקצועיים חשובים, ומתוודעים אל עולם האמנות.

שירות אישי חינם
לימודי הכנה לבחינות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?