מוסדות לימודים
מכון לנדר בירושלים
מכון לנדר בירושלים
אקדמיה בהתאמה אישית
מיקום בארץ: ירושלים

לימודים לגיל הזהב

תעודת העשרה לגיל השלישי

לימודים לגיל הזהב הופכים לתופעה נפוצה בשנים האחרונות, בעקבות העלייה ברמת החיים ומגוון האפשרויות הרחב המוצע לבני גיל זה. קורסים לגיל השלישי מוצעים בקשת עשירה של נושאים, ומאפשרים לכל אדם למצוא את מסלול הלימודים המתאים לו.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסים לבני גיל הזהב - מידע כללי

בני גיל הזהב הינם קבוצה אשר לא ניתן להתעלם ממנה, גם בשל מספרם העולה וגם בשל רצונם העז ללמוד ולהתפתח מבחינה אישית ומקצועית, גם לאחר היציאה לפנסיה. כיום כמעט בכל אוניברסיטה, מכללה או מוסד לימודים אחר ניתן לראות גמלאים ופנסיונרים בקורסים במגוון נושאים, כחלק מהקהל במסגרת של שומעים חופשיים, או אפילו כסטודנטים מן המניין בדרך אל לימודי תואר אקדמי. בנוסף, ישנם חוגים רבים המיועדים לגיל הזהב, במתכונת לימודים המתאימה במיוחד לצרכים של גיל זה.

לימודים לפנסיונרים וגמלאים - ללמוד כל מה שמעניין

גמלאים ופנסיונרים רבים הבינו את מה שחכמי יוון הבינו כבר לפני שנים רבות, כי הדרך היחידה לשמור על בריאות גופנית וקוגניטיבית היא להמשיך וללמוד. משום כך, ישנם קורסים מגוונים בנושאים מרתקים דוגמת מנהל עסקים, לימודי מדעי הרוח, לימודי מדעי החברה, לימודי אמנות, לימודי תרפיות ועוד. חשוב לציין כי כל מסלול לימודים מציב תנאי קבלה שונים, וכדאי לבדוק את דרישות הסף של כל תחום לימודים.

קורסים לגיל הזהב - ללמוד ולהתפתח

לימודי תעודה והשתלמויות לבני גיל הזהב הינם בחירה אישית, וכל אדם מחליט להשתלב בלימודים אלו ממניעים אחרים. ישנם פנסיונרים אשר מגלים כי לאחר הפרישה מהעבודה, הם מבקשים להמשיך ולהיות פעילים מבחינה אינטלקטואלית. בנוסף להם, גמלאים רבים מגלים את הערך החיובי של למידה והשכלה רק לאחר יציאה לפנסיה, כאשר לראשונה בחייהם יש להם זמן פנוי המאפשר להתפנות ללמידה ללא אילוצי פרנסה.

שירות אישי חינם
לימודים לגיל הזהב
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?