מוסדות לימודים
הקריה האקדמית אונו
הקריה האקדמית אונו
תואר ראשון במשפטים
מיקום בארץ: קריית אונו, אור יהודה
המכללה האקדמית נתניה
המכללה האקדמית נתניה
תואר ראשון במשפטים
מיקום בארץ: נתניה
המרכז האקדמי למשפט ועסקים
המרכז האקדמי למשפט ועסקים
לימודי תואר ראשון במשפטים בפקולטה למשפטים
מיקום בארץ: רמת גן
המרכז האקדמי שערי משפט
המרכז האקדמי שערי משפט
לימודי תואר ראשון במשפטים
מיקום בארץ: הוד השרון
המכללה האקדמאית ספיר
המכללה האקדמאית ספיר
לימודי תרבות, יצירה והפקה
מיקום בארץ: שדרות
המרכז האקדמי כרמל
המרכז האקדמי כרמל
תואר ראשון במשפטים
מיקום בארץ: חיפה
המרכז האקדמי פרס
המרכז האקדמי פרס
אחד על אחד, עד התואר.
מיקום בארץ: רחובות
המרכז האקדמי למשפט ועסקים
המרכז האקדמי למשפט ועסקים
לימודי תואר ראשון במשפטים בהתמחות משפט וזכויות אדם
מיקום בארץ: רמת גן
המרכז האקדמי למשפט ועסקים
המרכז האקדמי למשפט ועסקים
לימודי תואר ראשון במשפטים בהתמחות משפט מסחרי ותקשורת
מיקום בארץ: רמת גן
המרכז האקדמי למשפט ועסקים
המרכז האקדמי למשפט ועסקים
לימודי תואר ראשון במשפטים בהתמחות משפט פלילי וקרימינולוגיה
מיקום בארץ: רמת גן

לימודי משפטים

לימודי משפטים בערב

לימודי עריכת דין זוכים לביקוש גבוה, ורבים בוחרים ללמוד מקצוע זה. בשל הביקוש הרב, מוסדות אקדמיים רבים מציעים לימודי משפטים גם בשעות הערב, דבר המאפשר לבעלי משפחה או לאנשים עובדים להשתלב בלימודים ולרכוש מקצוע מאתגר.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי ערב לתואר ראשון במשפטים - מידע כללי

גם בעידן המודרני הממוחשב של ימינו, תעודת עורך דין הינה החלום של כל אימא, יחד עם תעודת רופא. לימודי משפטים הינם יוקרתיים במיוחד, ופותחים מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה גם בפני מי שלא מסיים את מסלול ההכשרה הארוך הנחוץ על מנת לזכות ברישיון לעריכת דין. לאחר סיום הלימודים ניתן להשתלב במגזר הציבורי או הפרטי במגוון רחב של משרות, וזאת הודות לידע הרב תחומי הנרכש במהלך הלימודים. משום כך, גם אקדמאים או בעלי מקצועות בוחרים בלימודי משפטים, כאמצעי להתפתחות מקצועית וכדרך לקידום במקום העבודה והשתלבות במשרות ניהול בכירות.

ללמוד לתואר ראשון במשפטים בלימודי ערב - תכנית הלימודים ומתכונתם

תוכנית הלימודים של תואר ראשון במשפטים במסלול לימודי ערב זהה לזו של לימודי משפטים במסלול בוקר, מלבד כמובן שעות הלימוד. עם זאת, מאחר ובדרך כלל המפגשים הלימודיים מתקיימים על פני יומיים או שלושה בשבוע, ולא על פני חמישה ימי לימוד, הרי שמשך הלימודים מתארך משלוש שנים במסלול בוקר, לארבע שנים ואף חמש. המפגשים הלימודיים מתקיימים על פי רוב באמצע השבוע ובשעות אחר הצהריים והערב, אולם יש מוסדות אקדמיים המציעים לימודים גם בשעות הבוקר של ימי שישי. עם זאת, כל מוסד אקדמי מציע מסלול לימודים שונה במקצת, ונוסף על כך מידת ההתחשבות בצרכים האישיים ובהתחייבויות של כל סטודנט משתנה במידה ניכרת בין המוסדות השונים.

לימודי תואר ראשון במשפטים לאנשים עובדים - לימודי ערב - נושאי הלימוד

לימודי משפטים לתואר ראשון נחשבים למרתקים במיוחד, ונוגעים בתחומים רבים ומגוונים. דבר זה אינו שונה גם במתכונת של לימודי ערב ושישי, כמובן, והסטודנטים הבוחרים במסלול זה נהנים מתכנים עשירים ועדכניים. נושאים דוגמת דיני קניין, דיני עונשין, משפט פלילי, סדר דין אזרחי, תורת המשפט, דיני נזיקין, משפט עברי, דיני תאגידים, משפט חוקתי, משפט בינלאומי פומבי, עקרונות בהתנהגות וסדר דין פלילי הם רק חלק מהתחומים בהם עוסקים הסטודנטים במהלך לימודי תואר ראשון בעריכת דין. נוסף על לימודים תיאורטיים, הסטודנטים מתנסים גם בעבודה מעשית, אשר מאפשרת ליישם את החומר העיוני אשר נלמד בהרצאות העיוניות, ולהעמיק את הידע בתחום מתוך התנסות אישית בשטח.

לימודי משפטים לתואר ראשון במסלול ערב - מה לברר לפני ההרשמה?

כיום ישנם מוסדות אקדמיים רבים המציעים לימודי משפטים בשעות הבוקר או בשעות הערב, בעוד שבעבר ההיצע אשר עמד בפני אלו המבקשים ללמוד משפטים היה מוגבל. ההיצע הרחב יכול לעתים לבלבל בעת תהליך בחירת מוסד לימודים, וישנם גורמים רבים אשר חשוב לבדוק כאשר בודקים היכן ללמוד תואר ראשון במשפטים במסלול ערב. העיקרי שבהם הוא כמובן גמישות שעות הלימודים, והאם ניתן ללמוד גם במסגרת סמסטר קיץ. גורמים נוספים וחשובים לא פחות הם מידת ההיצע אשר עומד לרשות הסטודנטים בעת בחירת הקורסים, כמו גם מידת ההתחשבות של מוסד הלימודים בכל תלמיד ובהעדפות האישיות מבחינת התכנים ושעות הלימוד.

פרמטרים מהותיים נוספים אשר כדאי לבדוק בזמן בדיקת מוסדות לימוד הם הרמה האקדמית של המקום, מידת הניסיון של הסגל האקדמי, האם תכני הלימודים מעודכנים בהתאם להתפתחויות ולחידושים האחרונים בחקיקה, ומידת הסיוע אותו מגיש מוסד הלימודים בעת בחירת מקום התמחות והשתלבות בשוק העבודה לאחר סיום הלימודים. עוד כדאי לוודא כי מוסד הלימודים נגיש וכי חדרי הלימוד נוחים ומרווחים, וכן את מעבדות המחשבים אשר עומדות לרשות הסטודנטים. גורמים אשר אינם קשורים במישרין ללימודים, אך לא פחות חשובים, הם כמובן גובה שכר הלימוד, המלגות אותן מציע מוסד הלימודים לסטודנטים, וכמובן האם יש במקום קפיטריה המציעה מגוון מאכלים.

שירות אישי חינם
לימודי משפטים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?