יחידה ללימודי המשך וחוץ - האוניברסיטה הפתוחה

לימודי תעודה והעשרה

חוגים נוספים במכללה

האוניברסיטה הפתוחה מציעה לימודי תעודה במגוון רחב של תחומים. האוניברסיטה מאמינה כי "ידע הוא כוח" רק כאשר הוא משולב בטכנולוגיה וברוח האדם ומכאן שלימודי מקצוע הינם דבר הכרחי על מנת להמשיך, להתפתח ולהפוך את הידע התיאורטי הרב לשימושי ומועיל. האוניברסיטה הפתוחה מציעה לצד מגוון רחב של לימודים אקדמיים לתואר ראשון ושני גם לימודי תעודה כחלק מהיחידה ללימודי המשך ובמסגרת בתי הספר במערך החוץ אוניברסיטאי.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

בתי הספר של האוניברסיטה הפתוחה ביחידה ללימודי חוץ:
דיאלוג - בית ספר לשפות
דיפלומה - בית ספר ללימודי תעודה והסמכה
מירב - בית ספר ללימודי רפואה משלימה 
תפנית - בית ספר למנהלים ופיננסים
תפניתק - בית ספר למחשבים

האוניברסיטה הפתוחה הינה מוסד מוכר ואיכותי ללימודים גבוהים. עם השנים פתחה האוניברסיטה מספר בית ספר ללימודי תעודה הפועלים תחת חסותה ובהתאם לתפיסת עולמה כי ידע צריך להיות משולב עם פרקטיקה בכדי להפיק ממנו את המרב. עם זאת בתי הספר ללימודי תעודה אינם מתפשרים על רמת הלימודים האיכותית ועומדים בסטנדרטים הגבוהים שמציבה להם האוניברסיטה יחד עם האיגודים המקצועיים הרלוונטיים שעובדים מולם. הלימודים בבתי הספר כוללים מסלולי הכשרה מלאים וכן סדנאות וקורסים שניתן ללמוד כבודדים. בנוסף מאפשרת האוניברסיטה לקחת קורסים בודדים מבתי ספר שונים ולבנות תוכנית העשרה אישית.

הלימודים בבתי הספר החיצוניים לאוניברסיטה הפתוחה הם לימודים איכותיים ומקצועיים המועברים על ידי צוות הוראה מקצועי ומיומן המעניק לסטודנטים יחס אישי וחם. מסלולי הלימוד גמישים ומאפשרים לקהל יעד מגוון להשתלב במערך הלימודים לזכות בתעודה מקצועית מבית ספר איכותי. הלימודים מתקיימים במספר שלוחות של האוניברסיטה הפתוחה בתל אביב, חיפה, ירושלים, רעננה, באר שבע, מודיעין, ראשון לציון, נתניה, איזור השרון, הוד השרון, רמת השרון, כפר סבא ופתח תקווה.   

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?