כלים שלובים

בית הספר לאמנות הריפוי

חוגים נוספים במכללה

כלים שלובים הינו בית ספר לאומנות הריפוי, אשר מכשיר אנשים לדרך חיים המאפשרת ללמוד ולהתפתח. שיטת הריפוי כלים שלובים מבוססת על בסיס ידע נרחב, ובכלל זה מחקרים בנושאי מחלות ודרכי ריפוי של מדע הרוח. באמצעות השיטה ניתן לטפל במגוון מחלות פיזיות רגשיות והתנהגותיות, ובקשת רחבה של אוכלוסיות. לימודי כלים שלובים מקנים לאדם תמיכה דרך כוחות החיים שלו, ומשפיעים על הגוף הפיזי והנפשי לשם חיזוק.
הלימודים מתקיימים בחיפה ותל אביב, ומיועדים לגילאי 25 ומעלה!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי הלימוד - כלים שלובים:
קורס בסיסי - לימודי כלים שלובים בקורס הבסיסי מאפשרים היכרות מרתקת עם יסודות הטיפול הרוחני, ובכלל זה ידע האדם העל חושי, שלושת המערכות הגופניות, תמונת המחלות דרך הגופים העל פיסיים, מחשבת האדם והמחלה, ועוד. בנוסף, לימודי כלים שלובים מעניקים מכלול כלים אבחוניים וטיפוליים, לשם ריפוי. במהלך הקורס הסטודנטים עוברים הכשרה ייחודית המשלבת לימודים תיאורטיים יחד עם התנסות מעשית, על מנת לפתח את החשיבה הרוחנית כבסיס לטיפול רוחני. לימודי קורס זה כוללים 14 מפגשים שבועיים.

מסלול הכשרה מורחב - מסלול זה אורך שלוש שנים, ומקנה ידע מעמיק לשם תרפיה רוחנית מודרנית. לימודי כלים שלובים במסלול ההכשרה המורחב כוללים חשיפה אל אומנות הריפוי הרוחני, ובכלל זה תהליכי חשיבה היוצרים את תמונת המחלה באדם מההיבט הרוחני שלה, יצירת מחשבת טיפול מתחקה אחר היווצרות המחלה, רכישת כלים לטיפול רוחני אנרגטי, והתנסות בייעוץ פסיכו-רוחני. חלק בלתי נפרד מלימודי כלים שלובים הינו אומנויות, על מנת לפיתוח מיומנויות נרחבות אצל המטפל. מתכנות הלימודים כוללת מפגשים חד שבועיים, כמו גם סדנאות אחדות של ימים מרוכזים.

בית הספר כלים שלובים מיועד לשם הכשרת אנשים ללמידה והתפתחות, באמצעות השיטה ייחודית כלים שלובים. לימודי כלים שלובים כשיטת ריפוי מאופיינים ברמה מקצועית גבוהה, ומשלבים בין ידע תיאורטי מקיף אודות עקרונות השיטה, יחד עם התנסות מעשית ביישום הכלים הנלמדים לשם הבנת מהותם. דגש מרכזי נוסף במהלך לימודי כלים שלובים הוא התפתחות אישית רוחנית של המטפל לעתיד, כדרך לחניכתו. צוות המורים והמדריכים של בית הספר כלים שלובים עבר הכשרה נרחבת ומקיפה המותאמת לשיטה הייחודית, והמורים עובדים בצוותים שיתופיים תוך תמיכה הדדית.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?