חכימא

פסיכומטרי. לקבל יותר.

חוגים נוספים במכללה

מכון ההכנה לפסיכומטרי חכימא פסיכומטרי הינו היחידי בארץ המציע לימודי הכנה לבחינה הפסיכומטרית בכיתות נפרדות. בנוסף, צוות המורים של חכימא פסיכומטרי הינו מנוסה במיוחד, דבר המבטיח הצלחה במבחן הפסיכומטרי.
קורס הכנה לפסיכומטרי של חכימא מתקיימים במקומות הבאים: רחובות, ת"א, ירושלים, פ"ת, רחובות, נתיבות, באר שבע, נתניה, אשדוד, חיפה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

חכימא פסיכומטרי מציע לסטודנטים של לימודי הכנה לפסיכומטרי את התנאים האופטימאליים ללימודים, ונוסף על הפרדת הכיתות מוצעים יתרונות רבים נוספים. שיטות הלימוד של מכון ההכנה לפסיכומטרי חכימא פסיכומטרי מתעדכנות ומשתפרות ללא הרף, על מנת להבטיח כי כל סטודנט יממש את הפוטנציאל האישי הטמון בו. במהלך הלימודים נערכים מתכונות, דפי מרתון ובחנים תחת לחץ של זמן, כדי לתרגל מבחנים פסיכומטריים, תוך שמירה על סביבת לימודים נעימה ונוחה.

לימודי הכנה לפסיכומטרי בחכימא מתקיימים בכיתות נפרדות לבנים ובנות בהתאם למחקרים עדכניים מכל העולם, אשר מוכיחים כי בכיתות נפרדות ניתן להגיע להישגים לימודיים גבוהים יותר. מסגרת ייחודית זו מאפשרת לערוך מעקב צמוד ואישי אחרי ההתקדמות של כל סטודנט, בכיתות קטנות ואינטימיות, על ידי צוות מרצים איכותי בעלי אישיות מרשימה וכישורי הוראה יוצאי דופן.

חכימא פסיכומטרי הינו מכון הכשרה בעל סניפים הפרושים בכל רחבי הארץ, ומציע לסטודנטים ערכת לימוד שפותחה על ידי צוות כתיבה מיומן ומקצועי, הכוללת תרגולים במספר חסר תקדים. חשוב לציין כי במידה וסטודנט אינו מרוצה מהציון אותו השיג במבחן הפסיכומטרי, מכון ההכנה לפסיכומטרי חכימא פסיכומטרי מתחייב לקורס נוסף בחינם, על מנת להבטיח שביעות רצון מלאה.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?