זיו כספי פסיכומטרי

הכנה לבחינה הפסיכומטרית

חוגים נוספים במכללה

בית הספר זיו כספי לפסיכומטרי פועל מעל ל- 18 שנים. זהו בית ספר עם אוריינטציה אישית שמטרתו העיקרית היא לדאוג כי כל תלמיד ותלמיד יקבל את ציון הפסיכומטרי הגבוה ביותר אליו הוא מסוגל להגיע. קורס ההכנה לפסיכומטרי של זיו כספי הוא קורס איכותי ומקצועי אשר פותח בהתאמה לתפיסת העולם בבית הנספר כי לכל אחד נקודות חולשה וחוזק ויש לדאוג ולטפח את שני הסוגים.
לזיו כספי סניפים בכפר סבא ונתניה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס הפסיכומטרי בזיו כספי הוא קורס ייחודי שמאפשר לתלמידים בו פשוט ללמוד. הקורס בנוי כך שהוא מנטרל את מקורות הלחץ העיקריים ומשאיר את התלמיד פנוי מדאגות מיותרות ומרוכז במטרה. עקרונות הבסיס בקורס כוללים חזרה על ידע בסיסי בכל אחד מפרקי הבחינה, בנית יסודות חזקים של החומר ודגש על הבנתו המלאה, תשומת לב אישית ומעקב אחר התקדמותו של כל תלמיד והכנה מנטאלית לבחינה בנוסף על ההכנה הלימודית.

קורס הפסיכומטרי בזיו כספי פסיכומטרי בנוי בצורה מדורגת המאפשרת לתלמיד לעכל את החומר בהדרגה מבלי להרגיש שהוא קורס תחת הנטל. ניתן דגש רב מאד על הבנה אמיתית של החומר הנלמד ולא רק על שינון טריקים ושיטות. בית הספר זיו כספי רואה עצמו מוסד חינוכי ומאמין כי טריקים אינם הדרך הנכונה לעבור בהצלחה את הבחינה. צוות ההדרכה נבחר בקפידה ולכל אחד מהמדריכים בו ניסיון והישגים מוכחים בתחום הפסיכומטרי.

קורס הפסיכומטרי בבית הספר זיו כספי מאפשר התייחסות אישית לכל תלמיד ותלמיד וכולל בתוכו מלבד מפגשי הוראה גם מפגשי תרגול רבים המאמנים את התלמידים לקראת בחינת האמת. במהלך הקורס עוברים התלמידים גם שיעורים שעוזרים להם להתמודד עם הלחץ והחששות לקראת הבחינה. עם סיום הקורס והבחינה כאשר התלמיד כבר יודע את ציונו הוא מוזמן לחזור לבית הספר ולקבל ייעוץ מקצועי אשר יפרוס בפניו את כל האפשרויות האקדמיות העומדות לפניו.

לזיו כספי סניפים בכפר סבא ונתניה.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?