המכללה האקדמית בוינגייט

תואר ראשון בחינוך גופני ובספורט

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה לחינוך, להוראה, לאימון ולשיקום בתחומי החינוך הגופני והספורט, ומעניקה תואר ראשון מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון בחינוך גופני ובספורט המכללה האקדמית בוינגייט מעניקים לסטודנטים השכלה אקדמית איכותית, הכוללת גם הכשרה מקצועית בתחומי השיקום, הספורט והתנועה. שילוב ייחודי זה בין ידע תיאורטי מקיף ומקצוע מעשי מאפשרים להתפתח מבחינה מקצועית בקשת רחבה של תחומים, ועבודה עם מגוון רחב של אוכלוסיות. בנוסף, ניתן להמשיך ללימודי תארים מתקדמים בתחום חינוך גופני וספורט באוניברסיטאות מובילות בארץ ובעולם.

המכללה האקדמית בוינגייט מציעה מגוון רחב של מסלולי לימוד, ובהתאם לכך מאפשרת לבוגרים לזכות בתעודות שונות בהתאם להתמחות. ראשית, כל בוגר לימודי תואר ראשון זכאי לתואר אקדמי מוכר בארץ ובחו"ל. בנוסף, ניתן להשתתף בלימודי תעודת הוראה לגילאים השונים, תעודות הדרכה בענפי ספורט כמו כדורסל וכדוריד, תעודת מאמן באחד מענפי הספורט למשל שחייה או כדורגל, ותעודת התמחות במגמות מרתקות דוגמת שיקום לב, פעילות גופנית לגיל הרך, פעילות גופנית מותאמת ועוד.

תנאי קבלה בסיסי ללימודי תואר ראשון במכללה האקדמית בוינגייט הוא ציון משולב של 525 בבגרות ובפסיכומטרי. עם זאת, חשוב לדעת כי הקריטריונים לקבלה משתנים על פי הנחיות משרד החינוך ומערכת ההשכלה גבוהה. חשוב לציין כי מועמדים ללא תעודת בגרות, או שאינם עומדים בתנאי הקבלה מסיבה אחרת, יכולים ללמוד במכינה הקדם אקדמית הייעודית במכללה בווינגייט.

בוגרי לימודי תואר ראשון במכללה האקדמית בוינגייט משתלבים במגוון רחב של מקומות תעסוקה, דוגמת ניהול מועדוני ספורט, הדרכה ופיקוד בנושא כשירות מבצעית במשטרה ובצה"ל, אימון באגודות הספורט השונות, שיווק ומכירה של ציוד ספורט ובריאות, הוראת התנועה בגיל הרך ובגני ילדים, הוראה בבתי הספר בתחומי החינוך הגופני והבריאות, הדרכה והוראה של תנועה וספורט בגילאים מבוגרים, ועוד.

לאלו הבוחרים בלימודי המשך, תואר ראשון מטעם המכללה האקדמית בוינגייט מאפשר להשתלב במגוון תחומי לימוד. ניתן להמשיך ללימודי תואר שני במכללה בווינגייט במגמה למדעי ההתנהגות והיבטים פדגוגיים של הפעילות הגופנית בתחומים האלה, או במגמה למדעי החיים של הפעילות הגופנית בתחומים האלה. אפשרות נוספת היא לימודי תואר שני בתחומים אחרים ובמוסדות לימוד אחרים, וכמובן שתמיד ניתן להעשיר את הידע האישי ולהתפתח מבחינה מקצועית בסיוע של לימודי תעודה מקצועיים בתחומי הספורט והתנועה.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?