המכללה האקדמית בוינגייט

תואר ראשון ותואר שני בחינוך גופני

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית בוינגייט היא מוסד מוכר להשכלה גבוהה השוכן בקמפוס וינגייט אך פועל באופן עצמאי. המכללה מכשירה לחינוך, להוראה, לאימון ולשיקום בתחומי החינוך הגופני והספורט. צוות המכללה מורכב מאנשי אקדמיה מנוסים אשר צברו הן ניסיון פדגוגי והן ניסיון מעשי בהוראה ואימון של ספורט על כל גווניו.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי לימוד - תואר ראשון ושני במכללה האקדמית בוינגייט:
לימודי תואר ראשון - בוגר בהוראה בחינוך גופני B.Ed
לימודי תואר שני - מוסמך במדעי החינוך הגופני M.P.E - עם או ללא תיזה
לימודי המשך - השלמה לתואר B.Ed עבור מורים לחינוך גופני

המכללה האקדמית בוינגייט עברה תהפוכות רבות עד הפיכתה למכללה מוכרת המוסמכת על ידי המועצה להשכלה גבוהה להעניק תואר שני. במהלך שנות קיומה שינתה המכללה את מיקומה ושמה, ונוסף על כך שונתה מבית מדרש למכללה. לאורך כל הדרך נשמר צביונה של המכללה כמוסד ללימודי חינוך וספורט המכשיר סטודנטים לעסוק בהוראה ואימון במגוון תחומי הספורט, החינוך הגופני, הפנאי והמחול. כיום פועלת המכללה במרץ לקדם את חקר המאמץ הגופני והשפעות הספורט ומצפה כי ידע חדש ישביח את תוכניות הלימוד וההכשרות ויתרום לחברה כולה.

המכללה האקדמית בוינגייט מסמיכה סטודנטים לשלושה תפקידים עיקריים: הוראת חינוך גופני בבתי ספר, הדרכה, אימון וריכוז תחום הספורט במתנסים ובאיגודי ספורט שונים וכן הדרכה וריכוז של תחום הספורט בעריות ומרכזי שיקום קהילתיים. הלימודים משלבים ידע אקדמי, הכשרה פדגוגית ויישום רב. בנוסף לתוכנית האקדמית מתקיימות במכללה מגוון פעילויות חברתיות ותרבותיות שמטרתן לעצב אצל הסטודנט את תפיסת עולמו של המחנך - תפיסה חינוכית, לאומית ותרבותית המעודדת יזמות ושיתוף פעולה.

תנאי קבלה של המכללה האקדמית בוינגייט כוללים פסיכומטרי, בגרות ומבחן מעשי. חשוב לציין כי תלמידים בעלי פסיכומטרי מעל 675 זכאים לפטור משכר לימוד, וכי תלמידים ללא תעודת בגרות יכולים ללמוד במכללה בווינגייט במכינה הייעודית. בנוסף, לימודי תואר ראשון ושני במדעי החינוך הגופני והספורט לבעלי פסיכומטרי 625.

קמפוס המכללה הלוא הוא קמפוס וינגייט מותאם באופן מושלם להכשרת הוראת הספורט. זהו קמפוס פתוח וירוק המקנה תחושת מרחב. הקמפוס מאובזר הן בכיתות לימודי וחדרי הרצאות נוחים והן במתקני ספורט חדישים ומתקדמים. המכללה דואגת לסטודנטים הלומדים בה ומחזיקה במעונות סטודנטים בתוך הקמפוס עצמו. בסמוך למעונות ניתן למצוא גם את הקפיטריה וגם את חוף הים, שניהם במרחק הליכה.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?