הקריה האקדמית אונו

תואר שני במשפטים

חוגים נוספים במכללה

הקריה האקדמית אונו היא מוסד פרטי להשכלה גבוהה שנוסד בשנת 1998. לימודי תואר שני LL.M. במשפטים בקריה האקדמית אונו מקנים ידע מקיף, ומאפשרים להשתלב בקשת רחבה של מקומות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר שני במשפטים בקריה האקדמית אונו מוצעים במסלול עם תזה וללא תזה, ומתקיימים בשיתוף פעולה עם בית הספר למשפטים של אוניברסיטת קולומביה. תוכנית הלימודים במסלול זה מבוססת על הניסיון המשפטי הנרחב של הסגל האקדמי בפקולטה למשפטים, ומשלבת בין ידע אקדמי עדכני ונרחב, עם התנסות פרקטית ומעשית. חשוב לציין כי הסטודנטים של לימודי תואר שני במשפטים יכולים לנסוע לסמסטר קיץ בן כמה שבועות באוניברסיטת קולומביה, בניו יורק.

לימודי תואר שני LL.M. במשפטים בקריה האקדמית אונו מעניקים לסטודנטים ומקנים כלים מקצועיים ומיומנויות חשובות בשוק העסקים, ומקנים יתרון משמעותי בעת ההשתלבות בשוק העבודה. תוכנית לימודי תואר שני במשפטים מתעדכנת ללא הרף בהתאם להתפתחויות האחרונות, וכוללת את המחקרים העדכניים ביותר בתחום. בנוסף, תוכנית הלימודים משלבת בצורה ייחודית בין הקניית ידע אקדמי תיאורטי עם התנסות מעשית בדגש על הפן היישומי, ובסיוע תוכניות העשרה ייחודיות מכשירה את הסטודנטים בצורה מקיפה במיוחד.

הקריה האקדמית אונו מתגאה בסגל ההוראה המוביל שלה אשר נבחר בקפידה, והורכב מבכירים בעולם האקדמיה והמחקר וכן מאנשי שטח מנוסים. אנשי הצוות כולם ממשיכים בהתפתחותם האישית ומדורבנים לכך על ידי המוסד. הקריה האקדמית אונו מציעה לסטודנטים ללימודי תואר שני LL.M. במשפטים יתרונות נוספים, ובהם תוכניות לימודים יישומיות, הרצאות אורח של מומחים בתחומי ההתמחות השונים, מגוון תוכניות חברתיות לשינוי פני החברה, פעילות חוץ אקדמית רחבה ובכלל זה סיורים בתאגידים גדולים ומוסדות כלכליים, ועוד.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?