מכללת הנות

יוצקים משמעות לשעות הפנאי

חוגים נוספים במכללה

מכללת הנות יוצקת משמעות חדשה לשעות הפנאי ומסייעת למצוא ייעוד, באמצעות לימודי רפואה משלימה במגוון מסלולים מרתקים.
המכללה נמצאת בחדרה!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מכללת הנות - לימודי רפואה משלימה
חדש!
 לימודי שיאצו
לימודי פרחי באך
לימודי הדרכות הורים
לימודי רייקי שלב 1+2
לימודי מאסטר ברייקי
לימודי הילינג
לימודי עיסוי שוודי
לימודי דמיון מודרך
לימודי פסיכותרפיה הוליסטית - המסלול נפתח בתאריך 14/10/12
לימודי הנחיית קבוצות
לימודי נומרולוגיה

פרחי באך - לימודי פרחי באך מעניקים היכרות מעמיקה עם שיטת טיפול ייחודית זו, באמצעות הרחבת העולם הפנימי של הלומדים. השינוי הפנימי המתחולל אצל המטפלים מסייע להגיע להגשמה עצמית, ובאמצעות כך להוביל פריצת דרך אצל המטופלים. הלימודים הינם בהנחיית ד"ר יהל בן ציון, וכוללים נושאים מגוונים דוגמת הכרת תמציות הפרחים, בעיות ריכוז והיפראקטיביות, דפוסי התנהגות מזיקים והיכרות עם פרחי באך. לימודי פרחי באך מוצעים במסלול של לימודי בוקר וכן לימודי ערב, ועם סיומו הבוגרים זכאים לתעודת מטפל בפרחי באך מטעם תילתן - המכללה לרפואה משלימה.

רייקי שלב 1+2 - לימודי רייקי חושפים את התלמידים לשיטת טיפול בת אלפי שנים, המעניקה חוויה רוחנית רבת עוצמה ומתבצעת באמצעות הנחת ידיים על הגוף. ניתן לבחור בין לימודי רייקי שלב 1 ושלב 2 בנפרד, בקורס משולב, במסלול בוקר, אחרי צהריים, או לימודי ערב. ד"ר יהל בן ציון נמנית עם המרצות המוכרות בתחום הרייקי, והקורס במכללת הנות כולל נושאים מגוונים דוגמת שליחת טיפול לרחוק, התחברות לאני הנשמתי, קבלת אנרגיית הרייקי לגופינו ולמידת טיפול בעצמי ובאחרים באמצעות מגע.

מאסטר ברייקי - לימודי מאסטר ברייקי במכללת הנות מעניקים את הידע הנחוץ על מנת להכשיר אנשים במטפלים ברייקי, וכן עומק והבנה נוספים בנושא. משך הלימודים הינו 18 שעות לימוד, במסלול בוקר או ערב, במתכונת אישית ויחידנית או בקבוצות קטנות. חשוב לציין כי במהלך הקורס המטפלים מתנסים בהעברת טקס חניכה בעצמם, ללומדי רייקי שלב 1.

הילינג - הילינג הינה שיטת טיפול אלטרנטיבית, המסייעת לטפל בבעיות פיסיות ורגשיות באמצעות אנרגיות. לימודי הילינג במכללת הנות מעלים את המודעות העצמית ומסייעים לצמוח מבחינה אישית, ומיועדים למטפלים בהילינג כמו גם למבקשים לעבור תהליך של גדילה רוחנית ואנרגטית. לאחר סיום הקורס, הבוגרים זכאים לתעודה מטפל בהילינג מטעם תילתן - המכללה לרפואה משלימה. לימודי הילינג הינם בהנחייתם של ד"ר יהל בן ציון, וכוללים נושאים מרתקים דוגמת שדה אנרגטי, מודעות עצמית וצמיחה רוחנית, התבוננות החוצה דרך ההתבוננות פנימה והתנסות בתהליכים חווייתיים ובהם מדיטציה, מוזיקה, ועוד.

פסיכותרפיה הוליסטית - מסלול זה מקיף במיוחד, ונמשך שלושה סמסטרים על פני שנה. במהלך הלימודים הסטודנטים ירכשו ידע נרחב, ובכלל זה הכשרת מטפלים בפרחי פאך, קורס לאבחון באמצעות נומרולוגיה או אבחון סיני, אנטומיה ופיזיולוגיה, ועוד. לאחר סיום הקורס, הבוגרים זכאים לתעודת פסיכותרפיסט- תעודת מטפל רב תחומי הכוללת מספר יכולות: אבחון, טיפול בעזרת שיחות וטיפול בעזרת אנרגיות, מטעם תילתן - המכללה לרפואה משלימה. תנאי קבלה לקורס הוא גיל 18, וניתן ללמוד גם קורסים בודדים.

הנחיית קבוצות - תחום זה נחשב למבוקש במיוחד, ומכללת הנות פיתחה קורס מקיף הכולל נושאים מרתקים כמו סגנונות הנחייה, דינמיקה קבוצתית, סוגי קבוצות, ותפקידים בקבוצה. לקראת סיום הקורס יחוייב כל סטודנט לבנות ולהנחות בצמד (יחד עם סטודנט נוסף) סדנא שתועבר למשתתפי הקורס ותמושב על ידם. הקורס יתקיים בימי שלישי בערב, ובסופו הבוגרים זכאים לתעודה מטעם תילתן - המכללה לרפואה משלימה.

נומרולוגיה - קורס זה עוסק בנושאים דוגמת הבנת משמעות תאריכי לידה ושמות מלאים ומשמעות אנרגטית וטיפולית של המספרים, ומקנה כלים מתקדמים לשם אבחון על כל סוגיו. עם סיום הקורס, הבוגרים זכאים לתעודת נומרולוג מטעם תילתן - המכללה לרפואה משלימה.

המכללה נמצאת בחדרה!

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?