המרכז ללימודים אקדמיים

תואר ראשון במנהל עסקים

חוגים נוספים במכללה

המרכז ללימודים אקדמיים הוא מוסד ישראלי המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה. המוסד חרט על דיגלו להכשיר סטודנטים במגוון תחומי עבודה מבלי להתפשר על רמת לימודים אקדמית גבוהה. במסגרת בית הספר סרנת לניהול מוצעים מגוון מסלולי לימוד לתואר ראשון במנהל עסקים.

החלה ההרשמה למחזורים יוני ואוקטובר 2013!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי לימודים - תואר ראשון במנהל עסקים - המרכז ללימודים אקדמיים:
תואר ראשון במנהל עסקים - שיווק
תואר ראשון במנהל עסקים - משאבי אנוש
תואר ראשון במנהל עסקים - מימון ובנקאות
תואר ראשון במנהל עסקים - ראיית חשבון
תואר ראשון במנהל עסקים - מחשבים ומערכות מידע
תואר ראשון במנהל עסקים - רב תחומי

מנהל עסקים הוא תחום שמתפתח במהירות, ועם הזמן הדרישה אליו רק גוברת. לימודי מינהל עסקים לתואר ראשון במרכז ללימודים אקדמיים מוצעים במגוון רחב של התמחויות, ומאפשרים לאחר מכן להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה, במשרות מאתגרות ומתגמלות. רוב המנהלים הבכירים במשק התחילו את דרכם המקצועית בלימודי תואר ראשון ושני למינהל עסקים, ולאחר השתלבות בחברות השונות, הגיעו לראש הפירמידה.

לימודי תואר ראשון במנהל עסקים במרכז ללימודים אקדמיים מקנים קשת רחבה של כלים מקצועיים, ומאפשרים להתקדם מבחינה מקצועית במקום העבודה, או להיעזר בידע החדש על מנת למצוא מקום תעסוקה משופר. לימודי תואר ראשון במינהל עסקים מיועדים לסטודנטים המעוניינים לרכוש השכלה כללית, אך גם לאלה מבינינו שכבר עובדים בחברות ועסקים שונים, ורוצים לשפר את יכולותיהם המקצועיות כמנהלים.

תוכנית לימודי תואר ראשון במנהל עסקים במרכז ללימודים אקדמיים עשירה ומרתקת, וכוללת קורסים מקשת רחבה של תחומים. נושאים דוגמת יסודות התנהגות ארגונית, כלכלה מיקרו, אנגלית ככלי ניהולי, משפט עסקי, ניהול תעופה, תיירות ירוקה, תמחיר וחשבונאות ניהולית, סוגיות במיסים, פיתוח משחקים אפליקטיבי, ניתוח ניירות ערך, יזמות, תגמול עובדים והערכת עיסוקים, פרסום וקידום מכירות, כלכלת ישראל וקבלת החלטות ניהוליות הם רק חלק מתוכנית הלימודים.

תנאי קבלה ללימודי מנהל עסקים לתואר ראשון במרכז ללימודים אקדמיים כוללים זכאות לתעודת בגרות בממוצע 80 לפחות, ונרשם מעל גיל 30 אשר אינו זכאי לבגרות או אינו עומד בממוצע הנדרש, חייב במכינה קדם אקדמית. משכם של לימודי תואר ראשון במנהל עסקים הוא שלוש שנים כולל סמסטר קיץ, כאשר המרכז ללימודים אקדמיים מאפשר לבחור בין מסלול לימודי בוקר ומסלול לימודי ערב, במיוחד לאנשים עובדים.

לימודי מנהל עסקים לתואר ראשון במרכז ללימודים אקדמיים משלבים בין לימודים תיאורטיים, התנסות מעשית, וכן הכשרות מקצועיות המאפשרות לסטודנטים לצבור ניסיון מעשי בזמן הלימודים. צוות ההוראה של המרכז ללימודים אקדמיים הינו איכותי במיוחד, ותורם רבות לאופי הייחודי של הלימודים במקום. על ידי מחויבות אישית של הסגל להצלחה של כל סטודנט, ניתנת תמיכה , הכוונה וייעוץ לכל סטודנט הנזקק לכך. בנוסף, המרכז מפעיל מרכז השמה שעוזר לסטודנטים ולבוגרים לחפש משרה וכן תר אחר משרות נחשקות באופן עצמאי ומפרסם אותן באתר.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?