המרכז ללימודים אקדמיים

תואר שני בחינוך

חוגים נוספים במכללה

המרכז ללימודים אקדמיים הוא מוסד ישראלי המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה. המוסד חרט על דיגלו להכשיר סטודנטים במגוון תחומי עבודה מבלי להתפשר על רמת לימודים אקדמית גבוהה. במסגרת בית הספר לחינוך מוצעים מגוון מסלולי לימוד לתואר שני

החלה ההרשמה למחזורים יוני ואוקטובר 2013!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי לימודים - תואר שני בחינוך - המרכז ללימודים אקדמיים:
תואר שני M.A בחינוך בהתמחות חינוך לגיל הרך
תואר שני M.A בחינוך בהתמחות ניהול וארגון מערכות חינוך
תואר שני M.A בחינוך בהתמחות חינוך מיוחד
תואר שני M.A בחינוך בהתמחות תקשוב ולמידה
חדש! MA בחינוך בהתמחות חינוך חברה ותרבות
תואר שני M.A ייעוץ חינוכי

לימודי חינוך לתואר שני בבית הספר לחינוך של המרכז ללימודים אקדמיים מקנים קשת רחבה של כלים מקצועיים, על מנת להכשיר אנשי חינוך מומחים ואיכותיים, אשר יקדמו ויטפחו את מערכת החינוך בישראל במגוון בחינות. תוכנית לימודי תואר שני בחינוך במרכז ללימודים אקדמיים מתעדכנת ללא הרף, ושומרת על חדשניות, רב תחומיות, וכן על מידה גבוהה של יישומיות. בוגרי לימודי חינוך במרכז ללימודים אקדמיים הינם אנשי חינוך בעלי ערך מוסף, וידע מעמיק בנושאי חינוך.

בית הספר לחינוך של המרכז ללימודים אקדמיים מציג מגוון התמחויות בלימודי תואר שני בחינוך, תוך שמירה על רמה אקדמית גבוהה במיוחד. תוכנית לימודי חינוך שמה דגש בנושא חינוך בהקשר של תרבות, חברה וקהילה, על מנת להקנות לאנשי המקצוע תפישה אסטרטגית כוללת בתחומים אלו, ובכלל זה כלים מקצועיים מתקדמים. בנוסף, צוות ההוראה של המרכז ללימודים אקדמיים הינו איכותי במיוחד, ותורם רבות לאופי הייחודי של הלימודים במקום. על ידי מחויבות אישית של הסגל להצלחה של כל סטודנט, ניתנת תמיכה , הכוונה וייעוץ לכל סטודנט הנזקק לכך.

תנאי הקבלה ללימודי תואר שני בחינוך הינו תעודת תואר ראשון ממוסד מוכר להשכלה גבוהה, בממוצע של 80 לפחות. עם זאת, ניתן לפנות לועדת חריגים במידה ותנאי קבלה זה אינו מתמלא. אנשי חינוך והוראה, פסיכולוגים וכן אקדמאים מתחומים שונים, יזכו ביתרונות רבים לאחר לימודי תואר שני בחינוך במרכז ללימודים אקדמיים, ובהם אפשרויות קידום, הקניית כלים מקצועיים ומיומנויות מעשיות חשובות, שיפור בתנאי ההעסקה, והתעדכנות בתכנים ותחומי ידע חדשניים.

לימודי חינוך לתואר שני במרכז ללימודים אקדמיים מוצעים גם במסלול לימודי ערב ייחודי, המאפשרת לשלב עבודה תוך כדי הלימודים. תוכניות הלימודים משלבות בין לימודים תיאורטיים, התנסות מעשית, וכן הכשרות מקצועיות המאפשרות לסטודנטים לצבור ניסיון מעשי בזמן הלימודים. בנוסף, המרכז מפעיל מרכז השמה שעוזר לסטודנטים ולבוגרים לחפש משרה וכן תר אחר משרות נחשקות באופן עצמאי ומפרסם אותן באתר.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?