המכללה למינהל

בית הספר למקצועות החשמל

חוגים נוספים במכללה

המכללה למנהל מציעה לימודי חשמל במגוון מסלולים, במסגרת בית הספר לחשמל ולטכנולוגיה. שלוחות של המכללה למנהל נמצאות באשדוד, באר שבע, חיפה וירושלים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי חשמל - המכללה למינהל
חשמלאי מוסמך
חשמלאי ראשי
בקרים מתוכנתים

חשמלאי מוסמך - לימודי קורס זה במכללה למנהל הינם בפיקוח של משרד התמ"ת, ואף מוכרים לצורכי פיקדון לחיילים משוחררים. לימודי חשמלאי מוסמך מתקיימים במתכונת של לימודי ערב פעמיים בשבוע, ומאפשרים גם לאנשים עובדים לרכוש השכלה ולהתקדם במקום התעסוקה. תוכנית הלימודים כוללת קשת רחבה של נושאים מרתקים, ואורכת 1080 שעות, על פני 24 חודשים. אנרגיה והספק, שנאים, אלקטרוניקה תעשייתית, רכבים לוגים, שרטוט סמכתי בחשמל, אלקטרומגנטיות, מושגי יסוד במכונות חשמל, תקנים והוראות לביצוע עבודות חשמל, כללים לתכנון מתקני חשמל, עזרה ראשונה והתנסות מעשית במתקני מתח נמוך ועבודות במכונות חשמל הם רק חלק מלימודי חשמלאי מוסמך.

חשמלאי ראשי - לימודי קורס זה במכללה למנהל הינם בפיקוח של משרד התמ"ת, ואף מוכרים לצורכי פיקדון לחיילים משוחררים. לימודי חשמלאי ראשי מתקיימים במתכונת של לימודי ערב פעמיים בשבוע, ומאפשרים גם לאנשים עובדים לרכוש השכלה ולהתקדם במקום התעסוקה. תנאי קבלה ההכרחי ללימודי חשמלאי ראשי הינו רישיון חשמלאי מוסמך. תוכנית הלימודים כוללת קשת רחבה של נושאים מרתקים, ואורכת 480 שעות, על פני 12 חודשים. אלקטרומגנטיות, מושגי יסוד במכונות חשמל, מעגלי הספק, שרטוט סמכתי בחשמל, משק החשמל בישראל, מעגלים בזרם ישר, תכנון ותחזוקת מתקני חשמל, חוקים ותקנים בחשמל, רישוי חשמלאים, תאורה חשמלית, תכנון בתי מלאכה ובתי עסק, עזרה ראשונה ובקרים מתוכנתים הם רק חלק מלימודי חשמלאי ראשי.

בקרים מתוכנתים - לימודי קורס זה במכללה למנהל מעניקים ידע מקיף בנושא הבקרים המתוכנתים הקיימים כיום, וכן היכרות מעמיקה ומיומנויות מעשיות מתקדמות בתפעול ותכנון של בקרים מתוכנתים הנמצאים בשימוש בתעשייה. לימודי בקרים מתוכנתים מתקיימים במתכונת של לימודי ערב פעם בשבוע, ומאפשרים גם לאנשים עובדים לרכוש השכלה ולהתקדם במקום התעסוקה. תנאי קבלה ההכרחי ללימודי בקרים מתוכנתים הינו סיום בהצלחה של לימודי קורס חשמלאי מעשי לפחות. תוכנית הלימודים כוללת קשת רחבה של נושאים מרתקים, ואורכת שישה חודשים. חיבור מעורב של מגעים, מימוש מערכות צירופיות, מערכות מתמטיות מתקדמות, אוגרי הזזה, מונים, כרטיסים אנלוגיים, בעיות תנועה ופתרונם, ממסר עזר ראשי MCR, כרטיסי כניסה / יציאה ופרויקטים מעשיים הם רק חלק מלימודי בקרים מתוכנתים.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?