היחידה הארצית לחקירות וביטחון

בחסות המרכז להשתלמויות של אוניברסיטת בר אילן

חוגים נוספים במכללה

לימודי חקירות וביטחון של היחידה הארצית לחקירות וביטחון הינם בחסות המרכז להשתלמויות של אוניברסיטת בר אילן, ומוצעים במגוון מסלולים בפריסה ארצית.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי לימודים - היחידה הארצית לחקירות פרטיות
לימודי חוקרים פרטיים
לימודי קציני ביטחון
לימודי משולב - חוקרים פרטיים וקציני ביטחון
לימודי מנהל אבטחה מונחה משטרת ישראל

חקירות וביטחון הינם תחומים מרתקים, ונדרש ידע רב מהעוסקים בהם. היחידה הארצית לחקירות וביטחון פיתחה קשת רחבה של לימודי ביטחון וחקירות, בחסות המרכז להשתלמויות של אוניברסיטת בר אילן. במהלך הלימודים הסטודנטים מפתחים מומחיות, כושר מנהיגות, יכולת התמודדות בתנאי לחץ ואמינות, ורוכשים את הכלים המקצועיים הנחוצים לשם התמודדות עם המצבים השונים בהם נתקלים במהלך העבודה.

היחידה הארצית לחקירות וביטחון מציעה מגוון רחב של לימודי חקירות וביטחון, הן במסגרת הקמפוסים בחיפה ובתל אביב, והן ביישובי הפריפריה. צוות המרצים של היחידה כולל אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב במיוחד, הנמנים עם המובילים בתחומי החקירות והביטחון במגזר הציבורי והפרטי. עובדה זו, יחד עם האישור והבקרה של הועדות האקדמיות של המרכז להשתלמויות באוניברסיטת בר אילן, מבטיחות לסטודנטים איכות ומקצוענות במהלך הלימודים.

המטרה המרכזית של היחידה הארצית לחקירות וביטחון היא הכשרת אנשי מקצוע איכותיים, תוך כדי שמירה על שירות וקשר אישי עם התלמידים. שילוב זה, יחד עם המוניטין והמקצועיות רבי השנים של היחידה הארצית לחקירות וביטחון, מקנים לה מקום נכבד בין המובילים המרכזיים בתחומי ההכשרה למקצועות אלו, בארץ ובעולם.

 

 

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?