האקדמיה לעיצוב אופנה בישראל

לימודי סטיילינג עם ליאת אשורי

חוגים נוספים במכללה

האקדמיה לעיצוב אופנה בישראל נוסדה בשנת 1988 במטרה להוביל את ישראל להתמקצעות בתחומי האופנה השונים. האקדמיה מקפידה לשמר רמת לימודים גבוהה המאפשרת את שילוב הבוגרים בתעשיות האופנה בארץ ובחו"ל. לימודי סטיילינג בהנחיית ליאת אשורי מקנים מקצוע מבוקש המתפתח במהירות, ומאפשרים להשתלב בעולם האופנה הישראלי.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי סטיילינג במרכז האקדמי לעיצוב אופנה מקנים לסטודנטים ידע עיוני, מקצועי ואף ניסיון מעשי מקיף, ומעניקים את הכלים והמיומנויות הנחוצות לשם השתלבות בשוק האופנה הישראלי והעולמי. ליאת אשורי המנחה נמנית עם הנשים המובילות בתעשיית האופנה הישראלית, ותורמת מניסיונה וידיעותיה העשירות לתלמידים בלימודי סטיילינג. תוכנית לימודי סטיילינג בהנחיית ליאת אשורי הינה חדשנית ומעודכנת, והאקדמיה לעיצוב אופנה מקפידה מקפידה להחזיק בטובי המתקנים והעזרים הלימודיים, המבטיחים חווית לימודים איכותית ומהנה.

במהלך לימודי סטיילינג במרכז האקדמי לעיצוב אופנה הסטודנטים עורכים היכרות עם עולם מורכב ומרתק, ורוכשים כלים מקצועיים חשובים. תפקידו של הסטייליסט הינו משמעותי בהמחשה חזותית של אוירה וסגנון, דבר הנעשה באמצעות בחירה של אביזרי אופנה בצורה מדויקת ומוקפדת. סטיילינג מהווה אמצעי ביטוי לסטייליסט, ומאפשר ליצור תמונה וקומפוזיציה מושלמים לשם העברת המסר הרצוי. לימודי סטיילינג בהנחיית ליאת אשורי משלבים בין הרצאות תיאורטיות, סדנאות, התנסות מעשית וימי צילום, על מנת להקנות ידע מעמיק מחד, ופיתוח הצד היצירתי והעיצובי אצל כל סטודנט.

תוכנית לימודי סטיילינג באקדמיה לעיצוב אופנה כוללת קשת רחבה של נושאים, ומעניקה ידע מגוון ומעשי. הקניית ידע בגילוי טרנדים ותחזיות אופנה, תפקיד הסטייליסט על סט הצילומים, סטיילינג אישי ורושם ראשוני, יצירת הפקות אופנה, מושגי יסוד בעולם האופנה וכמובן הכנת תיק עבודות ע"י צלם אופנה הם רק חלק מלימודי סטיילינג במרכז האקדמי לעיצוב אופנה. חשוב לציין כי האקדמיה לעיצוב אופנה בישראל מקפידה על כיתות לימוד קטנות ואינטימיות, המבטיחות כי במהלך לימודי סטיילינג כל סטודנט יזכה ליחס אישי. חלק ייחודי בלימודי סטיילינג בהנחיית ליאת אשורי במרכז האקדמי לעיצוב אופנה הוא פרויקטים אישיים מונחים, המאפשרים לכל סטודנט לתרגל סטיילינג אישי.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?