מכללת דעת השרון

ללמוד. לדעת. להצליח.

חוגים נוספים במכללה

מכללת דעת השרון מציעה לימודי מדעי המחשב במגוון מסלולים, והכשירה עד כה אלפי בוגרים אשר השתלבו במשרות מפתח ובקשת רחבה של תפקידים בתעשיית ההיי טק.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מכללת דעת השרון - לימודי מדעי המחשב
לימודי קידום אתרים
לימודי מנהלי מדיה חברתית
לימודי מפתחי אפליקציות

מכללת דעת השרון היא מהמוסדות הותיקים בישראל ללימודי מדעי המחשב, ונמנית עם קבוצת דעת. הודות לצוות מרצים איכותי במיוחד, מכללת דעת השרון מפתחת תוכניות לימוד והסמכה ייחודיות ועדכניות, אשר מותאמות לצרכים המשתנים של תעשיית ההיי-טק. הודות לכך, הסטודנטים של לימודי מדעי המחשב במכללה זוכים לכלים הפרקטיים ביותר, ומשתלבים בחברות מובילות או מקימים חברה מצליחה באופן פרטי.

הסטודנטים אשר בוחרים במסלול של לימודי מחשבים במגוון המסלולים אותם מציעה מכללת דעת השרון, נהנים מקשת עשירה של יתרונות. יתרונות עיקריים הם אפשרות של לימודי בוקר או לימודי ערב, יחס אישי לכל סטודנט, טיפול אישי המבטיח סיום מוצלח של הלימודים, הקפדה על כיתות קטנות, זמינות מלאה של המרצים, וסיוע בהשתלבות מהירה בשוק העבודה.

יתרון ייחודי ובלעדי בישראל של מכללת דעת השרון הוא התמחות בשכר בתום הלימודים, דבר המאפשר לסטודנטים לצבור ניסיון פרקטי בתחום הנלמד. יתרון נוסף של התמחות בשכר הוא ההזדמנות להיחשף לחברות הגדולות, ראשית כמתמחים ובהמשך הדרך כמועסקים בתפקידי השונים אותם יש לחברה להציע.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?