דיפלומה

ביה"ס ללימודי תעודה והסמכה של האוניברסיטה הפתוחה

חוגים נוספים במכללה

דיפלומה הוא בית ספר ללימודי תעודה והסמכה מיסודה של אוניברסיטה הפתוחה. ביה"ס מוסמך להעניק תעודה מוכרת בשלל מקצועות המאפשרת לסטודנט להמשיך להתפתח ולהתקדם ולהשיג משרה מכובדת. בדיפלומה מגוון רחב של קורסים, חלקם מאפשרים צבירת נקודות אקדמיות עבור השלמה לתואר ראשון. שלוחות בית הספר נמצאות במקומות הבאים: תל אביב, חיפה, נתניה, ירושלים, פתח תקווה, מודיעין, רעננה, ראשון לציון ואריאל.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי הלימוד בבית הספר דיפלומה:
לימודי מנהל ומזכירות
מזכירות רפואית - הקורס מוכר לפיקדון
הקורס מתקיים במרכז ובראשון לציון

לימודי חשבונאות ופיננסים
לימודי הנהלת חשבונות 1+2 - הקורס מוכר לפיקדון
הקורס מתקיים בראשון לציון במרכז

לימודי תיירות
מדריכי טיולים לחו"ל - הקורס מוכר לנקודות זכות ופיקדון
הקורס מתקיים בחיפה

לימודי עיצוב ואדריכלות
עיצוב ואדריכלות פנים - הקורס מוכר לנקודות זכות ופיקדון
הקורס מתקיים בראשון לציון
ניהול עיצוב והפקת אירועים - הקורס מוכר לנקודות זכות ופיקדון
הקורס מתקיים בחיפה ובירושלים

הנחות בדיפלומה:
חייל + חייל משוחרר עד שנה בצירוף אישור חיילות/ תעודת שחרור.
סטודנט או"פ ללא הגבלת זמן
קרנות השוטרים: בצירוף תעודה חבר.
מורים בשנת שבתון: בצירוף טופס 2.
הנחת בני משפחה, בני משפחה הנרשמים בו זמנית באותו סמסטר.

דיפלומה הוא ביה"ס המקצועי של האוניברסיטה הפתוחה. מוצעים בו מגוון קורסים המשלבים לימודים אקדמיים ברמה גבוהה יחד עם פרקטיקה והכשרה מעשית ענפה. הקשר של ביה"ס לאוניברסיטה מאפשר לסטודנטים ליהנות משני העולמות: מצד אחד לימודים בקבוצות קטנות, יחס אישי והדרכה צמודה ומצד שני גישה למתקני הלימוד של האוניברסיטה, צוות מורים מעולה המגיע מהאקדמיה, תעודה עם מוניטין גבוה, שלוחות הפזורות בכל חלקי הארץ, גב כלכלי יציב המאפשר לבית הספר לשכלל ולחדש את המעבדות והמכשור המקצועי שברשותו וכאמור, יכולתו של הסטודנט לצבור נקודות לתואר ראשון במהלך לימודיו המקצועיים ולהשלים את ההכשרה האקדמית לאחר מכן.

בדיפלומה עמלים על שיכלול מתמיד של שיטות הלימוד, עדכון שוטף של החומר, שמירת הקשר עם התעשיות השונות ויצירת תרגולים מעשיים המעבירים את הידע הנלמד בכיתה לפרקטיקה היישומית. מטרתו של בית הספר לספק תעודת מוסמך מוכרת בעלת מוניטין גבוהה בכל המגזרים שתפתח עבור הבוגרים דלתות בכל מקום אליו יפנו. האופציה להשלים את הלימודים לתואר ראשון נגזרה ממצב המשק ומההבנה כי תואר בנוסף לדיפלומה מקצועית משדרג את מעמדו של הבוגר.

ביה"ס דיפלומה מציעה קורסים בשישה מסלולי לימוד בהם לימודי מנהל ומזכירות, לימודי חשבונאות ופיננסים, לימודי נדל"ן, לימודי עיצוב ואדריכלות, לימודי תיירות ולימודי אופטיקה. בכל אחד מששת המסלולים ניתן לבחור בקורסים בודדים. הלימודים כולם מועברים על ידי צוות מרצים מקצועי שאינו מתפשר על רמת לימוד גבוהה ומתחייב למקצועיות לצד תמיכה בסטודנטים.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?