גומא

המרכז הישראלי לאימון וגישור

חוגים נוספים במכללה

מכללת גומא לאימון וגישור מהווה את מרכז הלימודים בתחומי האימון והגישור המוביל בישראל כבר למעלה מעשור, והכשירה אלפי בוגרים בתחום האימון והגישור. במכללת גומא ישנו מגוון רחב של קורסים מסלולי לימוד בתחומי גישור ואימון, המעוניינים לקהל הרחב ולאנשי מקצוע בתחום כאחד.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי אימון וגישור - גומא, המרכז הישראלי לגישור ואימון
קורסי אימון
קורס אימון בסיסי
קורס הכשרת מאמנים
קורס אימון מתקדם
התמחות באימון עסקי
קורס אימון משפחתי וזוגי
התמחות למאמני קבוצות
קורס התמחות באימון בני נוער

קורסי גישור
קורס גישור בסיסי
קורס גישור עסקי
קורס פרקטיקום בגישור
התנסות מעשית בגישור
קורס גישור במשפחה

קורסים חדשים במכון גומא
קורס 12 הצעדים
סדנא להקמת עסק מרוויח מאימון אישי

עולם הגישור והאימון התפתח רבות בשנים האחרונות, וקיים ביקוש רב לאנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים בתחום זה. צוות ההדרכה האיכותי של מכללת גומא מעניק כלים ומיומנויות ייחודיים המאפשרים הזדמנות לצמיחה והגשמת חלומות אישיים במגוון תחומים, ובו זמנית אפשרות לפתח קריירה חדשה בגישור ובאימון. הקורסים במכללת גומא מוכרים על ידי משרד המשפטים ומעניקים גמול השתלמות, ומסייעים בקידום אישי ומקצועי לכל אדם המעוניין בכך.

מכללת גומא מציעה מגוון רחב של קורסים, מרמת מתחילים המיועדת לקהל הרחב ועד ללימודי אימון וגישור מקצועיים המיועדים לאנשי מקצוע. קורס הגישור הבסיסי משלב בין לימודים תיאורטיים וסימולציות גישור, ובסופו הסטודנטים זכאים לתעודת מגשר מטעם מכללת גומא ומשרד המשפטים. במסגרת קורס פרקטיקום הסטודנטים מתנסים בגישור של תיקים אמיתיים מבית משפט לתביעות קטנות, בפיקוח צמוד של מדריכי מכללת גומא איכותיים ומקצועיים. קורס התנסות מעשית בגישור מאפשר לסטודנטים לצפות בגישורים של תיקים מורכבים יותר, וניתוח של התהליך יחד עם מיטב המדריכים במכללת גומא.

בין הקורסים הנוספים במכללת גומא לאימון וגישור ניתן להשתלם גם בקורס לגישור המשפחה, אשר במסגרתו הסטודנטים רוכשים כלים ומיומנויות המאפשרים להם התמודד עם הסוגיות המשפטיות והבינאישיות של משפחות בתהליכי גירושים. לימודי אימון במכללת גומא כוללים מסלול הכשרה מלא עד להסמכה כמאמן המוכר על ידי לשכת המאמנים, ואפשרות להתמחות במסלולים ייחודיים כמו התמחות כמאמני קבוצות, התמחות באימון עסקי, התמחות באימון משפחתי וזוגי, ועוד. בנוסף, מכללת גומא לאימון וגישור מציעה מרכז אימונים במכללה אשר כל אדם במדינה יכול להשתתף בתהליך אימון אישי, וזאת באמצעות צוות מאמנים איכותי מקרב בוגרי מכללת גומא.

תוכנית הלימודים במכללת גומא לאימון וגישור פותחה על מנת להקנות לסטודנטים לא רק מקצוע ופרנסה, אלא גם כלים לשיפור מיומנויות בין-אישיות שונות. לימודי אימון וגישור במכללת גומא נעשים במגוון טכניקות, ובהן תרגילים ומשחקי תפקידים, לימודים תיאורטיים, הדגמות, תרגול מעשי, דיון ורב שיח, ועוד. כל אלה מבטיחים למידה פעילה וחוויתית, המאפשרת להבין וליישם את חומר הלימודים בצורה מהנה ויעילה.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?