אנקורי פסיכומטרי

הכי מעודכן, הכי חכם, הכי אנושי

חוגים נוספים במכללה

אנקורי פסיכומטרי היא היחידה ללימודי הכנה לבחינת הפסיכומטרי של רשת אנקורי. רשת אנקורי לחינוך הינה הרשת הגדולה והוותיקה ללימודים בארץ הכוללת בתוכה מלבד הכנה לפסיכומטרי גם תיכונים פרטיים ויחידה להשלמה ושיפור בגרויות. אנקורי פסיכומטרי נבנתה על ידי מומחים לבחינה הפסיכומטרית ותוכנית הלימוד בה חדשנית, מעודכנת ומהמובילות בארץ.

 

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

אנקורי פסיכומטרי, מרכז לימודי המכין תלמידים לבחינה הפסיכומטרית הוקם במטרה לסייע לתלמידים לעבור בהצלחה את הבחינה הפסיכומטרית ולהגיע להישגים גבוהים אשר יאפשרו לבחור בכל מוסד אקדמי ומקצוע לימודי בו הם חפצים. תוכנית הלימוד באנקורי נבנתה ופותחה על ידי מומחים בתחום המכירים את מרכז ההערכה ואת דרישותיו. התוכנית רגישה לשינויים ומתעדכנת באופן תדיר.
צוות המדריכים באנקורי מורכב ממדריכים מיומנים ומנוסים שנבחרו לעבודה על סמך כישורי ההדרכה שלהם, סובלנותם ויכולתם להתאים את קצב הלימוד ודרך ההוראה לעומד מולם.

אנקורי פסיכומטרי ורשת אנקורי כולה מציבים את התלמיד במרכז ושואפים למלא את צרכיו בדרך הטובה ביותר. האמונה כי יחס אישי ואמפתיה לקושי שבלמידה המפרכת והן חלק מההצלחה הממושכת של הרשת כולה. באנקורי לא מפחיתים מערכם של התלמידים ומהשקעתם הרבה וגומלים להם על ידי יצירה ופיתוח מתמיד של שיטות הוראה ועזרי לימוד.

לימודי ההכנה לבחינה הפסיכומטרית באנקורי נעשים בקבוצות קטנות המאפשרות למדריך היכרות אישית ומתן ליווי צמוד והכוונה לכל תלמיד. במהלך הקורס מקבל התלמיד ספרים וחוברות תגבור המקיפים את כל חומר הבחינה אך מתמקדים בעיקר. לתלמידים ניתנות שעות תרגול בכיתה בנוכחות המדריכים ובסיום הקורס נעשה מרתון של בחינות המורכבות משאלות אשר הופיעו בעבר בבחינה הפסיכומטרית. בנוסף קיימת באנקורי מערכת תרגול ממוחשבת המאפשרת לתלמיד להתקדם ולתרגל מהבית תוך שמדריכו האישי עוקב אחריו וממפה את קשייו.

סניפי אנקורי פסיכומטרי פזורים בכל חלקי הארץ במספר ערים ראשיות ומאפשרים גישה נוחה לכל המעוניין בשירותם.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?