פסיכומטרי ללקויי למידה

קורס פסיכומטרי לבעלי לקויות למידה

חוגים נוספים במכללה

איזי ווי היא חברה המעבירה קורסי הכנה לפסיכומטרי מאז 1998. החברה פועלת בכל הארץ ועובדת בשיתוף עם מספר גדול של מוסדות אקדמיים המשתמשים בשירותיה עבור תלמידי המכינות שאצלם, ומציעה קורס הכנה לפסיכומטרי לבעלי לקויות למידה.
סניפים של איזי ווי פסיכומטרי נמצאים בערים הבאות: חיפה, קריות, שרון, תל אביב, אריאל, טייבה, ירושלים, רמת גן, קרית מלאכי, ובאר שבע.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס הכנה לפסיכומטרי הינו קשה ומאתגר, וביתר שאת עבור בעלי לקויות למידה מכל הסוגים. מכון ההכנה לפסיכומטרי איזי ווי זיהה את הצרכים היחודיים של בעלי לקויות למידה, ופיתח קורס הכנה לפסיכומטרי אשר עונה על צרכים אלו. במסגרת קורס הכנה לפסיכומטרי לבעלי לקויות למידה של איזי ויי פסיכומטרי, הכיתות מצומצמות וכוללות עד 16 תלמידים בכיתה, על מנת לאפשר ליווי אישי ומענה צמוד לכל בעיה או שאלה של התלמידים. בנוסף, צוות המדריכים והמתרגלים של לימודי הכנה לפסיכומטרי ללקויי למידה הינו מקצועי ובעל ניסיון בתחום לקויות הלמידה, ומכיר את הדגשים הייחודיים בתחום.

לימודי הכנה לפסיכומטרי ללקויי למידה של מכון Ez Way פסיכומטרי מקנים את ההכנה הדרושה לקראת הבחינה הייחודית, ובנויים תוך התייחסות לצרכים הספציפיים של לקויות הלמידה השונות. באמצעות עזרי עזר בלתי שגרתיים כמו דפי סיכום שיעור, ספרי לימוד ייחודיים, שיעורי עזר, שיעורי תגבור, ליווי אישי, מבחנים תקופתיים, לימוד באמצעות הסלולרי, שעות תרגול רבות, תוכנות לימודיות, מורים פרטיים, תרגול ממוקד באינטרנט וטכניקות ייחודיות לתרגול ושיפור ידע בתחומים שונים, כל תלמיד יכול למצות את יכולותיו ולממש את הפוטניציאל הטמון בו לקראת הבחינה הפסיכומטרית.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?