המכללה האקדמית להנדסה וטכנולוגיה אורט הרמלין

לימודי תואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית להנדסה וטכנולוגיה אורט הרמלין נתניה מציעה מסלול לימודים לתואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה. בסיום הלימודים יוענק לבוגרים תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה (B.Sc*).

הנדסת חשמל ואלקטרוניקה - תנאי הקבלה
- ציון פסיכומטרי  550 ומעלה או דיפלומת הנדסאי בציון 75 לפחות (ממוצע ציונים חיצוניים ופרוייקט).
- זכאות לתעודת בגרות ישראלית בממוצע משוקלל 70 לפחות
- בגרות במתמטיקה ברמה של 4 יח"ל בציון 80, או 5 יח"ל בציון 70
- בגרות בפיסיקה ברמה של  5 יח"ל.
- בגרות באנגלית ברמה של 4 יח"ל בציון 70, אנגלית ברמה של 5 יח"ל בציון 65
- מועמדים אשר אינם עומדים בדרישות הסף במתמטיקה, פיסיקה או אנגלית ישלימו לימודים במכינת טרום-הנדסה הנלמדת במכללה

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה במכללה האקדמית להנדסה וטכנולוגיה אורט הרמלין נתניה מרתקים ועדכניים, ופותחים את הדלת לעולם חדש ומרתק. תעשיית האלקטרוניקה בארץ התפתחה במידה ניכרת בשנים האחרונות. דבר שיצר ביקוש רב לאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בתחום התקשורת. עקב המעבר לעולם דיגיטאלי, הן בארץ והן בעולם, נוצר מחסור במהנדסי RF ומהנדסים אנלוגיים, ומשום כך מכללת אורט הרמלין בנתניה פיתחה מסלול ייחודי המתמקד בהכשרת מהנדסים אשר יענו על צורך זה.

במהלך לימודי תואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה במכללה האקדמית להנדסה וטכנולוגיה אורט הרמלין נתניה הסטודנטים יחשפו להתפתחויות האחרונות, תוך התמקדות בתחומים הרלוונטיים של חשמל, אלקטרוניקה, תקשורת וטכנולוגיה מסייעת. הודות לידע הנרחב אשר ניתן במהלך הלימודים, הבוגרים משתלבים בתעשיית האלקטרוניקה והתקשורת בישראל בקשת רחבה של תפקידים מרתקים, ובכלל זה פיתוח מוצרים לשוקים שונים, יישומי טכנולוגיה למערכת הביטחון, תעשייה אזרחית, ועוד.

משך הלימודים של תואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה במכללה האקדמית להנדסה וטכנולוגיה אורט הרמלין נתניה הוא ארבע שנים במסלול בוקר, או חמש שנים במידה ובוחרים במסלול של לימודי ערב. במהלך הלימודים הסטודנטים נחשפים לידע בסיסי מעולם הנדסת האלקטרוניקה הקלאסית, יחד עם הנדסת תקשורת מודרנית, ובכלל זה נושאי RF והתקנים אנלוגיים. כל אלה מסייעים לבוגרים לפתח את החשיבה והמיומנויות המתאימים, ולעמוד בדרישות האקדמיות והמעשיות של המקצוע.

תוכנית הלימודים משלבת שיעורים עיוניים, מעבדות, תרגול ופרויקט מעשי, אשר מתבצע במכללה בשיתוף עם התעשייה. כל סטודנט של לימודי תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה נדרש לבחור מגמת התמחות במהלך השנה השלישית, כאשר ניתן לבחור בין מגמת הנדסת אלקטרוניקה לבין מגמת הנדסת תקשורת. בנוסף לכך, על הסטודנטים להשלים פרויקט גמר מעשי בהיקף של 10 נ"ז, וכן מקצועות ליבה במגנת ההתמחות לפי בחירתו.

תנאי הקבלה הינם בכפוף לדרישות המכללה ויש לעקוב אחר הפרסומים בנושא באתר המכללה. בסיום הלימודים יוענק לבוגרים תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה (B.Sc*). סגל ההוראה במכללה האקדמית להנדסה וטכנולוגיה אורט הרמלין נתניה הינו מהשורה הראשונה. המכללה מציעה לסטודנטים קמפוס מתקדם בעל ציוד טכנולוגי חדיש, מעבדות מאובזרות ושימת דגש על הפן היישומי של הלימודים על מנת להקנות לסטודנטים את מירב הכלים להשתלבות מהירה ומוצלחת בשוק העבודה.

*הענקת התואר מותנית באישור המל"ג.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?