מוסדות לימודים
הקריה האקדמית אונו
הקריה האקדמית אונו
תואר ראשון במנהל עסקים
מיקום בארץ: קריית אונו, אור יהודה
המכללה האקדמית תל חי
המכללה האקדמית תל חי
תואר ראשון בשירותי אנוש
מיקום בארץ: תל חי
המכללה האקדמאית ספיר
המכללה האקדמאית ספיר
לימודי תרבות, יצירה והפקה
מיקום בארץ: שדרות
המרכז האקדמי כרמל
המרכז האקדמי כרמל
תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות ניהול משאבי אנוש
מיקום בארץ: חיפה
המכללה האקדמית נתניה
המכללה האקדמית נתניה
תואר ראשון במדעי ההתנהגות בהתמחות ניהול משאבי אנוש
מיקום בארץ: נתניה
המרכז ללימודים אקדמיים
המרכז ללימודים אקדמיים
קריירה לפני הכל
מיקום בארץ: אור יהודה
המרכז האקדמי רופין
המרכז האקדמי רופין
לראות מעבר לאופק
מיקום בארץ: עמק חפר, מכמורת
המכללה האקדמית עמק יזרעאל
המכללה האקדמית עמק יזרעאל
האקדמיה של הצפון
מיקום בארץ: עפולה
המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
לימודי תואר ראשון במשאבי אנוש
מיקום בארץ: עמק הירדן
המכללה האקדמית גליל מערבי
המכללה האקדמית גליל מערבי
תוציא מעצמך את המקסימום
מיקום בארץ: עכו
המרכז האקדמי פרס
המרכז האקדמי פרס
אחד על אחד, עד התואר.
מיקום בארץ: רחובות

לימודי ניהול משאבי אנוש

תואר ראשון בניהול משאבי אנוש

ניהול משאבי אנוש הינו תחום הזוכה לביקוש רב, בשל המודעות הגוברת לחשיבותו של המשאב הנושאי בסביבת העבודה המודרנית. לימודי משאבי אנוש לתואר ראשון מקנים ידע תיאורטי נרחב לצד ידע פרקטי מתקדם, ומאפשרים להשתלב בקשת רחבה של תפקידים מאתגרים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון BA בניהול משאבי אנוש - מידע כללי

ניהול משאבי אנוש הינו תחום חשוב במיוחד בעידן המודרני, מאחר והכלכלה כיום מתבססת במידה רבה על יכולת הפרט ועל מתן שירותים איכותיים. לימודי ניהול משאבי אנוש לתואר ראשון נוגעים במגוון רחב של תחומים, ובהם גיוס, מיון, הכשרה ודאגה לרווחת העובד, וכן שיבוץ במקום העבודה בהתאם לכישורים האישיים ודרישות הארגון, על מנת לפתח אצל הסטודנטים ראיית עולם מרחבית. ניהול משאבי אנוש פירושו מציאת השילוב האופטימאלי בין הצרכים של הארגון והיכולות האישיות של כל עובד, תוך מתן מענה לאילוצים המתעוררים בעקבות שינויים וחידושים.

ללמוד תואר ראשון בניהול משאבי אנוש - מה כדאי לבדוק לפני ההרשמה?

לימודי ניהול משאבי אנוש לתואר ראשון מוצעים כיום במוסדות לימוד אקדמיים רבים ברחבי הארץ, אך טרם ההחלטה היכן ללמוד מומלץ לבדוק כמה דברים. תנאי קבלה הם כמובן שיקול מרכזי בבחירה היכן להשתלב בלימודי תואר ראשון בניהול משאבי אנוש, והם כוללים בדרך כלל בגרות ופסיכומטרי. גורמים נוספים שכדאי לברר הם מיקום גיאוגרפי ונגישות, רמת הסגל האקדמי ויוקרת התואר המתקבל, וכמובן שכר הלימוד והמלגות המוצעות לסטודנטים ללימודי תואר ראשון בניהול משאבי אנוש. מוסדות אקדמיים רבים מציעים לימודי ניהול משאבי אנוש לתואר ראשון במסלול לימודי ערב, המאפשר גם לאנשים עובדים לרכוש השכלה אקדמית.

לימודי ניהול משאבי אנוש לתואר ראשון - להשתלב בתחום מרתק

תחום ניהול משאבי אנוש כולל גיוס עובדים ושיבוצם במקום התעסוקה ההולם ביותר את כישוריהם ואת דרישות המערכת, אך אינו מסתכם בכך. לימודי תואר ראשון בניהול משאבי אנוש מכשירים את מנהלי משאבי האנוש לעתיד לפיתוח דרכים לתיגמול עובדים, כאמצעי לחיזוק נאמנות העובדים והגברת היעילות בעבודה. תחום מרכזי נוסף במהלך לימודי ניהול משאבי אנוש לתואר ראשון הוא קידום והעשרה של עובדים, ככלי למיצוי הפוטנציאל הטמון בכל אדם. בשל כך, על העוסקים בתחום ניהול משאבי אנוש להיות בעלי רגישות בין אישית מפותחת במיוחד, כמו גם בעלי יכולות חברתיות גבוהות.

לימודי תואר ראשון במשאבי אנוש נחוצים במיוחד כיום, מאחר ומירב העיסוק של החברות והארגונים השונים הוא ניהול ידע ומתן שירותים, ולא בייצור ותחזוקה שוטפת. תחום משאבי אנוש זוכה לחשיבות לה הוא ראוי, יחד עם ההכרה גוברת בחשיבותו של כוח האדם בארגון. לימודי ניהול משאבי אנוש לתואר ראשון מקנים את הכלים המקצועיים הנחוצים לשם הבחנה אילו עובדים הינם אפקטיביים ותורמים למערכת, ואילו עובדים דורשים עלות השמה אשר תהיה גבוהה יותר מהתפוקה הצפויה. משום כך, בוגרי לימודי משאבי אנוש לתואר ראשון משתלבים במגוון רחב של מקומות תעסוקה, ומתברגים במשרות מפתח יוקרתיות.

לימודי ניהול משאבי אנוש לתואר ראשון - תכנית הלימודים

תוכנית לימודי ניהול משאבי אנוש לתואר ראשון עשירה ומרתקת, תוך שימת דגש על לימודי ניהול. לימודי מבוא לניהול משאבי אנוש וניהול קריירות, הכרת שוק העבודה בישראל ובעולם, תקשורת פנים ארגונים ועבודת צוות, התנהגות ארגונית, ניהול תהליכים קבוצתיים בארגוני עבודה, תיאוריה ארגונית, תהליכי הערכה ומשוב ודיני עבודה הם רק חלק מהנושאים של לימודי תואר ראשון בניהול משאבי אנוש. נוסף על קורסים אלו, כל סטודנט יכול לבחור בין קשת מגוונת של קורסי בחירה, במהלך השנייה והשלישית ללימודים.

ללמוד ניהול משאבי אנוש לתואר ראשון BA - אפשרויות התעסוקה

תחום ניהול משאבי אנוש הוא חדש יחסית, וקיימת דרישה לבוגר תואר ראשון גם במגזר הפרטי וגם במגזר הציבורי. אפשרויות העבודה לבוגרי תואר ראשון הם נרחבות למדי, וכוללות ניהול משאבי אנוש, ניהול כוח אדם, אבחון משאבי אנוש, יעוץ ארגוני ועוד. מנהלי משאבי אנוש מבוקשים במגזר הציבורי והפרטי גם יחד, וניתן לבחור בין עבודה בחברה קטנה ופרטית, חברה ציבורית גדולה, או משרדי הממשלה השונים.

שירות אישי חינם
לימודי ניהול משאבי אנוש
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?