יואל גבע בגרות

הכנה לבחינות הבגרות

חוגים נוספים במכללה

בית הספר יואל גבע לבגרות הוא חלק מבית הספר אשר פועל גם כבית ספר להכנה לבחינה הפסיכומטרית. יואל גבע הקים את בית הספר לפני 18 שנים במטרה להיות בית הספר הטוב ביותר המעניק את הקורסים המקיפים ביותר, היסודיים ביותר והמותאמים ביותר לצורכי התלמידים ולדרישות משרד החינוך.
ליואל גבע בגרויות סניפים בתל אביב, ראשון לציון והרצליה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי הכנה לבחינות הבגרות ביואל גבע בגרויות
בגרות במתמטיקה - 3,4,5 יח"ל
בגרות באנגלית - 4,5 יח"ל
בגרות בתנ"ך - 2 יח"ל, 3 יח"ל (השלמה ל- 5)
בגרות בספרות - 2 יח"ל, 3 יח"ל (השלמה ל- 5)
בגרות בעברית (בגרות בלשון) - 2 יח"ל
בגרות בהיסטוריה - 2 יח"ל, 3 יח"ל (השלמה ל- 5)
בגרות באזרחות - 1 יח"ל
בגרות בפיזיקה - 5 יח"ל
בגרות בגיאוגרפיה - 5 יח"ל

בבית הספר יואל גבע קורסי ההכנה לבגרויות השונות ניגשים אל החומר באופן ישיר ומתחילים ללמוד כבר ביומו הראשון של הקורס. בית הספר מבטיח לתלמידיו כי אין זה בגדר דמיון או אשליה להשלים את בחינות הבגרות ומעבר לכך לעשות זאת עם ציון מצוין. ביואל גבע מתחייבים לקורסים איכותיים אשר מוציאים מכל תלמיד את המרב וזאת מבלי לוותר על ההנאה שבחוויית הלמידה.

הקורסים של יואל גבע מותאמים לשלל מקצועות הבגרות, החובה והזכות בכל הרמות. שיטות הלימוד פותחו במיוחד עבור הקורסים והן מתעדכנות באופן תדיר עפ"י השינויים שעורך משרד החינוך בחומרי הלימוד. יואל גבע בגרות מתגאים בצוות מורים מעולה, המכין תלמידים לבגרות שנים רבות ונשאר במקצוע לא מתוך הכרח אלא מתוך האהבה לתלמידים ולהוראה. הצוות האיכותי מעניק יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד וממפה את קשייו במיומנות עוד בתחילת הקורס מה שמאפשר לו להכווין ולעזור באופן מיטבי.

הקורסים של יואל גבע דורשים מהתלמידים השקעה רבה ונכונות לשבת לתרגל את החומר בבית מעבר לשעות הקורס הפרונטאליות. אולם על ההשקעה הרבה מתוגמלים התלמידים על ידי תגבורים, תרגולים והדרכות אישיות הניתנות להם בכל אחד משלבי הקורס. בנוסף עם סיום הקורס מתבצע "מרתון" בחינות המדמות את בחינת הבגרות האמיתית, עוזרות לתלמיד לחזור על החומר ומכינות אותו באופן סופי להתמודדות עם בחינת האמת. בית הספר של יואל גבע מאמין בעצמו עד כדי כך שאם הציון בבחינה אינו מספק את התלמיד והתלמיד אכן נכח בקורס ההכנה הוא זכאי לקורס נוסף בחינם אשר יעזור לו לשפר את ציונו. 

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?